Top 100 houders KDV (juli 2021)

Advertentie
Loading...

Medio juli 2021 zijn er 9.057 KDV-locaties met 297.484 kindplaatsen ingeschreven bij het LRK. De KDV-locaties zijn in handen van 2.622 verschillende rechtspersonen. De top 100 houders KDV, gebaseerd op het aantal kindplaatsen, vertegenwoordigen 43,4 % (3.933) van het totaal aantal locaties en 47,02 % (139.889) van het totaal aantal KDV-kindplaatsen.

Hierbij wordt opgemerkt dat dit is gebaseerd op de het aantal inschrijvingen per Kamer van Koophandel nummer. Er is dus geen rekening gehouden met organisaties die tot een holding horen.

Vergelijk

In vergelijking met de situatie in juli 2020 is de top 100 sterker gegroeid dan de totale branche. Zo zijn het aantal locaties KDV in totaal met 0,52 % gestegen, terwijl de top 100 met 5,19 % steeg. Een soortgelijk beeld is te zien met het totaal aantal kindplaatsen, in totaal een stijging met 1,89 % terwijl de top 100 met 5,17 % steeg.

juli 2021juli 2020%
LRK top 1003.9333.7395,19%
LRK totaal9.0579.0100,52%
Aandeel LRK top 100  in totaal43,42%41,50%4,64%
Kindplaatsen top 100139.889133.0065,17%
Kindplaatsen totaal297.484291.9601,89%
Aandeel KPL top 100 in totaal47,02%45,56%3,21%
Kindplaatsen per LRK top 10035,635,6-0,09%
Kindplaatsen per LRK totaal32,832,41,38%
Aantal organisaties2.6222.628-0,23%

Onderstaand het overzicht van de top 100 organisaties op basis van aantal kindplaatsen.

RangKinderopvangorganisatiesLRKKPL%
1Smallsteps B.V.28812.4944,20%
2Partou B.V.1898.8172,96%
3Stichting Humankind1967.3432,47%
4Kindergarden Nederland B.V.664.9581,67%
5Stichting Kindercentra Midden Nederland Kind en Co1364.2311,42%
6Korein B.V.953.9751,34%
7Stichting Prokino Kinderopvang1313.7871,27%
8Kibeo1233.5481,19%
9Kober B.V.913.1451,06%
10KION Kinderopvang B.V.793.0151,01%
11BLOS Kinderopvang B.V.612.9220,98%
12Stichting Spring Kinderopvang892.8920,97%
13SKSG 512.1620,73%
14Stichting Kinderopvang 2Samen381.8730,63%
15KindeRdam Kinderopvang  B.V.441.8480,62%
16Skar B.V.351.6760,56%
17Stichting Impuls451.5590,52%
18Stichting Ska Kinderopvang381.5530,52%
19Stichting Kinderopvang Friesland661.5120,51%
20Kinderopvang BijDeHand BV311.5000,50%
21TintelTuin B.V.301.4870,50%
22MIK Kinderopvang B.V.381.4520,49%
23Stichting Peuter & Co661.4490,49%
24Stichting DAK kindercentra311.3090,44%
25Kinderwoud Kinderopvang B.V.441.3030,44%
26Stichting Ludens371.3030,44%
27Kinderopvang Walcheren461.2520,42%
28Kern Kinderopvang321.1880,40%
29Triodus B.V.271.1880,40%
30Zo Kinderopvang Holding B.V.301.1510,39%
31Kanteel Kinderopvang B.V.211.1490,39%
32Stichting GO!391.1160,38%
33Stichting Hero kindercentra241.1110,37%
34Stichting Jongleren511.0840,36%
35KinderRijk B.V.201.0770,36%
36Kinderopvang Morgen291.0630,36%
37Stichting Kinderopvang West-Friesland381.0600,36%
38Stichting Spelenderwijs471.0320,35%
39Junis Kinderopvang251.0180,34%
40Stichting Kinderopvang Zeeuwsch-Vlaanderen321.0060,34%
41Stichting Wasko371.0010,34%
42Mikz Kinderopvang B.V.269910,33%
43Sinne Kinderopvang B.V.279770,33%
44Bink Kinderopvang B.V.169710,33%
45Stichting Quadrant329470,32%
46Komkids Kinderopvang B.V.259350,31%
47Stichting voor Peuterwerk en Kinderopvang549320,31%
48Nummereen Kinderopvang B.V.299300,31%
49Stichting Blosse opvang269200,31%
50Stichting Forte Kinderopvang279110,31%
51Stichting Hoera kindercentra269100,31%
52SDK Kinderopvang B.V.208970,30%
53Kinderdagverblijf en Buitenschoolse Opvang Anna Paulowna B.V. 468950,30%
54Stichting Kinderopvang Haarlemmermeer268510,29%
55Kids First Kinderopvang Noord-Nederland B.V.368370,28%
56Travers Kinderopvang298080,27%
57Kids First Kinderopvang NL B.V.277920,27%
58IJsselkids237860,26%
59Stichting Kinderopvang Den Helder257740,26%
60Kids2B267590,26%
61UN1EK kinderopvang B.V.197520,25%
62Okidoki B.V.187420,25%
63Kinderopvang BijdeHandjes B.V.267360,25%
64Stichting Kinderopvang Organisatie Salland227300,25%
65Stichting Vlietkinderen217240,24%
66AVEM Kinderopvang B.V.227230,24%
67Koko Kinderopvang B.V.137050,24%
68Norlandia Kinderopvang Zuid B.V.216980,23%
69Raster Kinderopvang186580,22%
70SKBNM166580,22%
71St. Doomijn Kinderopvang Noord196530,22%
72Koningskinderen Holding B.V.76400,22%
73Stichting voor Protestants Christelijke Kinderopvang Accrete186180,21%
74Stichting Kinderopvang Alkmaar216160,21%
75Stichting Kinderopvang Solidoe166020,20%
76GOO Opvang B.V.175890,20%
77FloreoKids145840,20%
78Mundo Kinderopvang B.V.125810,20%
79IJsterk Kinderopvang B.V.105790,19%
80Norlandia kinderopvang B.V.135620,19%
81Stichting Dynamo Voorscholen315550,19%
82Stichting De Hoeksche School Kinderopvang235480,18%
83Stichting Peutercentra Arnhem265360,18%
84De Drie Ballonnen B.V.135350,18%
85Stichting CKC Drenthe Kinderopvang215310,18%
86Stichting SKID Kinderopvang145310,18%
87Stichting Allente opvang185280,18%
88Stichting KOK kinderopvang205180,17%
89Stichting Swazoom Kinderopvang245180,17%
90Kinderopvang KaKa B.V.275130,17%
91Vereniging Kids First325110,17%
92Stichting Welluswijs165070,17%
93B.V. ‘t Nest Kinderopvang Horst155040,17%
94Kindercentra Puck&Co B.V.164990,17%
95PIT Kinderopvang154990,17%
96Stichting Kinderopvang Parkstad194970,17%
97Kindercentrum Kindertuin Projecten B.V.124960,17%
98Les Petits Kinderdagverblijven BV174960,17%
99Stichting BINK Peuterspeelzalen264940,17%
100Stichting Combiwel voor Kinderen234910,17%
Totaal top 100 kinderdagverblijf organisaties3933139.88947,02%
Overige 2.522 organisaties5124157.59552,98%
Totaal organisaties kinderdagverblijven9057297.484100,00%
Stand volgens LRK per 12 juli 2021